Торф Насипом

Низинний торф утворюється, як і виходить із назви, в низинах, неподалік від річок чи озер. Він вважається продуктом розкладання різноманітних рослин, моху, а також деревини. Це збагачує його корисними речовинами, завдяки чому продукція активно використовується в якості добрива. Рівень розкладання мохів та деревини може варіюватись: інколи навіть зустрічаються частинки  нерозкладених рослин.

Де використовується торф

Сьогодні торф купити насипом рекомендують для різних цілей. Цей матеріал застосовується:

  1. 1.Як добриво. Торф збагачений корисними речовинами, які підживлюють рослини та сприяють їхньому зростанню.
  2. 2.Безпосередньо для вирощування рослин. Якщо у першому випадку торф змішують із землею, то тут його використовують як ґрунт для рослинних культур.
  3. 3.При облаштуванні ферм. Матеріал володіє хорошими теплоізоляційними показниками, завдяки чому його можна використовувати як основу стійла для великої рогатої худоби.

Також торф можна застосовувати під час будівництва чи у вигляді палива. Все тому, що даний матеріал вважається екологічним та безпечним для навколишнього середовища.

Переваги низинного торфу у насипах

Один із найбільш поширених форматів продажу торфу – у насипах. На нашому сайті ви можете здійснити замовлення на потрібний вам вид продукції саме в такому вигляді. Низинний торф насипом – це можливість отримати велику партію товару, яку зазвичай використовують промислові об’єкти.

Загальний обсяг продукції може варіюватись – ми пропонуємо придбати торф розсипом в Україні від 30-40 кубів. Такий формат випуску ґрунту для удобрення рослин має кілька переваг:

  1. – можливість в одну партію замовити дійсно великі об’єми торфу;
  2. – вигідна вартість – ціна такого формату помітно нижча за придбання торфу рівно з такими ж характеристиками вологості та такого ж сорту у мішках чи біг-бегах;
  3. – великий вибір продукції – насипом продається абсолютно будь-який вид низинного торфу – ви можете обрати потрібний варіант, попередньо ознайомившись із характеристиками кожного.

Як обрати та де замовити низинний торф насипом?

Україна завжди була багатою на торф – його видобували на різних типах місцевості, використовуючи як на приватних територіях, так і на великих промислових підприємствах. Сьогодні, коли постає питання: де знайти якісний торф недорого, багато покупців губляться та не знають перевірених виробників.

Компанія «Несподіваний Шанс» пропонує якісний та недорогий торф, видобування якого відбувається на території Рівненської області. Ми реалізовуємо продукцію оптом та пропонуємо вигідні ціни для кожного нашого покупця.

На нашому сайті ви можете замовити будь-який об’єм торфу насипом зі швидкою доставкою по всій території України, а також за кордон. Що ми пропонуємо:

  1. – вигідну вартість продукції;
  2. – власне видобування торфу та наявність усіх документів, які підтверджують його якість;
  3. – видобування матеріалу відбувається за допомогою сучасного обладнання, яке відповідає усім міжнародним стандартам;
  4. – швидку доставку будь-якого обсягу торфу за вказаною адресою – вам не доведеться довго чекати на своє замовлення.

Щоб замовити торф насипом, залиште заявку на сайті або зателефонуйте за вказаним номером. Наші консультанти дадуть відповідь на усі ваші питання та допоможуть обрати потрібну продукцію з широкого асортименту, представленого в каталозі.