Торф в біг-бегах

Україна відома на весь світ своїми родючими землями. Але навіть чорнозем потрібно збагачувати, аби забезпечити рослинам кращий ріст та родючість. Саме для цього застосовується торф. Він поділяється на кілька видів в залежності від місця видобування.

Ми пропонуємо нашим покупцям сертифікований та якісний низинний торф, який продається у зручному пакуванні – великих біг-бегах – та відрізняється широкою сферою застосування.

Особливості та спосіб використання торфу

За місцем видобування торф поділяють на низинний та верховий. Перший варіант видобувають з низовин, біля річок та озер. Саме там сконцентровано найбільше рослинності та моху. Перегниваючи, вони збагачують собою ґрунт та насичують торф коричними мікроелементами.

Крім того, торф також збагачений деревиною, ґрунтовими водами та золою. Рівень розкладання рослинності буде залежати від конкретної місцевості.

Високий рівень корисних речовин, а також низький рівень кальцію сприяють тому, що торф, який пропонує компанія «Несподіваний шанс», може використовуватися в якості добрива для будь-яких рослин. Його застосовують на приватних територіях, а також фермах для вирощення різноманітних культур.

Торф у біг-бегах: особливості пакування

Біг беги – це великі м’які мішки, які виробляються міцних та щільних матеріалів. Вони створені для того, аби можна було зі зручністю транспортувати велику кількість сипучих продуктів, у тому числі і низинного торфу. Саме тому такий формат продажу продукції вважається одним з найактуальніших. Використання біг бегів дозволяє:

  1. 1. Замовити велику партію товару: біг беги мають великі об’єми, середня вага торфу в них може сягати в 1 тонни;
  2. 2. Придбати продукцію за вигідною вартістю, особливо, якщо замовляти торф гуртом;
  3. 3. Зручно транспортувати торф: мішки доволі міцні та витримують велику вагу та дозволяють транспортувати продукцію, не розсипавши її;
  4. 4. Обирати з широкого асортименту товарів: у біг беги можна фасувати різні види торфу, тож ви можете обрати потрібний варіант за сортами чи іншими характеристиками.

Ми не просто продаємо, а й самі видобуваємо низинний торф, використовуючи для цього сучасне обладнання. Тож ви можете бути впевненими у якості продукції, яку замовляєте на сайті.

Де замовити якісний торф у біг-бегах в Україні

Оскільки торф може використовуватись у різноманітних роботах, його краще замовити великими обсягами. Компанія «Несподіваний Шанс» пропонує купити торф у біг бегах з доставкою по всій території України. Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на:

  1. 1. Якісну продукцію. Видобування низинного торфу відбувається у Рівненській області – екологічно чистому регіоні. Продукція відповідає міжнародним стандартам та збагачена корисними речовинами.
  2. 2. Швидка доставку у будь-який куточок країни чи закордон.
  3. 3. Великий вибір торфу, фасованого по біг бегам. Ми пропонуємо продукцію різного сорту та вологості.
  4. 4. Вигідні ціни. Замовляючи у нас, ви маєте можливість придбати український торф недорого.

Для того, щоб здійснити замовлення, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам за вказаним номером. Також ви можете завітати до нашого офісу, який розташований у місті Рівне. Наші спеціалісти проконсультують вас з усіх питань, розкажуть про особливості та характеристики кожного виду торфу та допоможуть із вибором.