Торф в мішках

Торф сьогодні активно використовується як для власних потреб (наприклад, при облаштуванні стайні чи удобрення городу), так і на великих промислових об’єктах, фермах чи під час будівельних робіт. Екологічний та повністю безпечний матеріал видобувається природнім шляхом та відрізняється широким функціоналом.

Ми пропонуємо вашій увазі якісний торф в мішках низинний, видобування якого проходить в екологічно чистому районі Рівненської області.

Чому варто купити торф у мішках?

Неважко здогадатися, де видобувають низинний торф. Для цього усе обладнання розташовують у низинах, неподалік від річок, болотяної місцевості чи озер. Саме там сконцентрована велика кількість рослин, моху та дерев. Перегниваючи та змішуючись із ґрунтовими водами, вони збагачуються корисними речовинами, які надалі можна використовувати для удобрення рослин.

Звісно, рівень розкладання рослинності в торфі буде залежати від місцевості. Саме тому важливо переконатися, аби видобування матеріалу велося на природних зелених регіонах, де немає великиx підприємств та промислових об’єктів.

Використання торфу дозволяє покращити процес та результат вирощування різноманітних культур. Це природне та повністю безпечне добриво, яке відрізняється вигідною вартістю та широким асортиментом.

Переваги фасування торфу у мішки

Торф сьогодні продається у різних форматах. Його можна замовити  як великою, так і незначною партією. Все буде залежати від того, як саме та де ви плануєте використовувати продукцію. Якщо вам потрібні порівняно невеликі об’єми добрива для рослин, формат насипу вам точно не підходить. У такому разі краще купити торф в мішках – такий спосіб фасування має кілька переваг:

  1. – Економія грошей. Вам не потрібно купляти зайву продукцію, ви можете прорахувати конкретну кількість мішків і тим самим купити торф недорого.
  2. – Зручне пакування. Мішки відрізняються невеликими габаритами та середньою вагою. Їх неважко транспортувати з місця на місце, можна компактно зберігати, склавши один на одного тощо.
  3. – Великий вибір продукції. У мішки можна фасувати будь-який вид торфу, який вам потрібен.

Правила вибору та особливості покупки торфу у мішках

Сьогодні в Україні можна знайти різні точки збуту торфу. Обирайте компанії, які готові засвідчити якість своєї продукції та працюють на офіційних засадах з усіма необхідними документами та сертифікатами на руках. На нашому сайті представлений великий вибір торфу в мішках. Ви можете обрати сорт чи ступінь вологості, зважаючи на потрібні показники.

Вся продукція посортована у міцні зносостійкі мішки, які дозволяють транспортувати торф без пошкодження пакування та розсипання матеріалу. В одному мішку приблизно 25 кг, або, якщо вимірювати об’ємом – 40 л низинного торфу.

Компанія «Несподіваний шанс» пропонує вигідні гуртові ціни та швидку доставку по всій території України та закордон. Щоб замовити торф, залишіть заявку на сайті, де вкажіть всю необхідну для зворотного зв’язку інформацію. Також ви можете зателефонувати за вказаним номером або завітати у наш офіс, який розташовується у місті Рівне.