Види продукції

Виробництво та продаж торфу

Видобування торфу – складний та багатокомпонентний процес, який вимагає дотримання усіх норм та стандартів якості. Цей матеріал використовується у садівництві та тваринництві, а тому має бути екологічним, а також безпечним для здоров’я та навколишнього середовища. На нашому сайті ви можете знайти якісний торф від виробника, видобування якого відбувається у екологічно чистому районі Рівненської області. Вже більше 15 років ми спеціалізуємося на видобування торфу та забезпеченні продукцією на його основі наших покупців.

Сфери використання торфу

Постачання торфу сьогодні відбувається на різні промислові підприємства:

 1. Енергетика. В енергетичній промисловості торф активно використовується у якості палива. Незважаючи на те, що вугілля має більшу енергетичну ефективність, торф обирають за кілька його переваг. Це екологічний та безпечний матеріал, який не шкодить навколишньому середовищу. Окрім того купити торф набагато дешевше, ніж замовити ту ж саму кількість вугілля.
 2. Сільське господарство. У чистому вигляді торф стає ідеальним середовищем для вирощування рослин. Все тому, що він збагачений корисними мікроелементами, що стимулюють ріст культур. Торф також дають при виготовленні добрив та збагаченні грунтів – він здатен оздоровити землю та набагато зменшити кількість нітратів та шкідливих речовин.
 3. Тваринництво. Матеріал відрізняється високими поглинаючими властивостями, хорошою теплоізоляцією та м’якістю. Саме за це його використовують при облаштуванні великої рогатої худоби та птахів на птахофермах.
 4. Будівництво. Торф може стати матеріалом для виготовлення теплоізоляційної плити.

Також можна зустріти використання матеріалу у наступних сферах: медицина, екологія, зоологія, виробництво тощо.

Які види торфу ми пропонуємо

На сайті компанії «Несподіваний шанс» ви можете замовити торф з доставкою в різних його варіаціях. В каталозі ви знаєте такі види продукції:

 1. Паливний торф вологістю 30-40%. Прекрасна альтернатива джерелу палива, яка відрізняється вигідною вартістю. З нього виготовляють паливні брикети, пелети тощо.
 2. Торф сільськогосподарський із вологістю 50-60%. Як і випливає з назви, використовується у сільськогосподарській сфері, зокрема для збагачення ґрунту, виробництва добрива, субстратів та компостів, органічного землеробства тощо.
 3. Екскаваторний торф вологістю до 85%. Може стати основою виробництва ґрунту для печериць. Здатен утримувати вологу, яка потрібна для вирощування грибів, збагачує ґрунт та сприяє газообміну між ґрунтом і навколишнім середовищем.

Переваги замовлення торф’яної продукції саме в нас

Компанія «Несподіваний шанс» пропонує якісний торф низинний оптом за вигідними цінами. Процес добування торфу відбувається у Рівненській області, а наш офіс знаходиться у місті Рівне. Чому покупці обирають саме нашу компанію? Співпраця з виробничо-комерційною фірмою «Несподіваний шанс» має ряд переваг:

 • – великий досвід у видобуванні торф’яної продукції в межах торгового родовища «Кутянка-Вілія»;
 • – наявність усіх необхідних сертифікатів, що підтверджують якість та безпеку продукції, її відповідність усім міжнародним нормам та стандартам;
 • – сучасна система видобування усіх видів торфу;
 • – ефективна та швидка схема постачання матеріалу у будь-який куточок України, а також за кордон;
 • – наявність різних видів торфу;
 • – продукція продається кількох варіаціях: у мішках, біг-бегах та насипом.

Купляючи торф у нас, ви гарантовано отримуєте якісний та екологічний матеріал, який можна застосовувати у різних сферах.

 

Торф вологістю від 30 до 85 %

Відпускається: